HAKKIMIZDA

Kar Group

KAR GROUP

1969'dan beri...

Grubumuz, 1969 yılında nakliyecilik işi ile İstanbul Pendik'te başladı ve taş ocağı işletmeciliği ile madencilik sektörüne girişinin temellerini 1973 yılında attı.

Marmara Bölgesinde Madencilik faaliyetlerimizi geliştirerek sürdürmeye devam ettik. Kendi ürettiğimiz ürün çeşitlerimizi arttırmak amacı ile AGREGA, KİREÇ, HAZIR BETON, ASFALT, PREFABRİK BETON ELEMANLARI, YAPI KİMYASALLARI üretimlerini gerçekleştirdik. Ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize taşıyabilmek için güçlü LOJİSTİK filomuzu oluşturduk. 2010 tarihi itibari ile İNŞAAT DEMİRİ satışına başladık.

Üretimini yapmış olduğumuz ürün ve hizmetlerin gerçekleştirilmesinde kullandığımız bütün tesisler, makinalar, araçlar ve gayrimenkuller grubumuzun öz varlığı olup TAŞERON hizmeti almamaktayız.

Temel İlkelerimiz

title-img

Çünkü biz, işinizi rahat bir şekilde yürütebilmeniz için tek sorumlu iletişim noktanız olabiliriz. Daha verimli işgücü, esneklik, kontrol ve performans artışı sağlayarak ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri üstün kaliteyle, tek bir noktadan alabilmeniz için çalışıyoruz.

Güvence ve danışmanlık sunan sektör uzmanları :

Profesyonel ekibimizin hizmet vermesini sağlayarak risk seviyenizi azaltın. Prosedür ve çalışma yöntemlerimizin hepsi, yasal gerekliliklere uygunluğu sağlamak için İş Sağlığı ve Güvenliği – ISG kültürümüzü yansıtıyor.

Yüksek standart sağlamada tutarlılık :

Destek hizmetleri kabiliyetimiz, işletme platformumuz olan Compass Hizmet Çerçevesi üzerine inşa edildi. Ekibimizin belirgin kurallar doğrultusunda çalışmasını ve tutarlı bir hizmet seviyesi sunmasını sağlayan bu model, Compass’ın global deneyiminden ve katkılarından faydalanırken, her müşteriye özel çözümler sunabiliyor.

Tek iletişim noktası :

Size Entegre ya da çokluhizmet sözleşmesi sunarak, işinizin düzenli akışını sağlayan tek sorumlusu ve iletişim noktanız olabiliriz. Ekiplerimize liderlik eden, alanında deneyimli ve uzman kalifiye yöneticilere sahibiz.

Maliyet verimliliği ve ödediğiniz hizmet bedelinin gerçek değeri :

Satınalma gücümüz sayesinde avantaj sağlıyoruz. Farklı esnek sözleşme türleri sunarak, işinize değer katan uzun vadeli bir ortaklık oluşturmayı amaçlıyoruz. Ödediğiniz tutarın gerçek karşılığını vermenin en önemli unsurlarından birinin, sizinle ve ekiplerinizle olan ilişkilerimize yaptığımız yatırım olduğuna inanıyoruz.

Paylaşılan en iyi uygulama ve yaratıcı uygulama :

Yerel ve uluslararası bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde en iyi uygulamalarımızı, yeni girişimlerimizi ve yaratıcı uygulamalarımızı faaliyet gösterdiğimiz pazarda hızlı bir şekilde paylaşma olanağına sahibiz.

Çevreye saygı ve projelerinizin desteklenmesi :

Kurumsal sorumluluğumuzun 5 ana kuralı gereğince CO2 emisyonunuzu azaltma ve geri dönüşümü artırma gibi hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. Müşterileriniz ve müşterilerinizle doğrudan iletişimde olan ekipleriniz, kuruluşunuzun çevre üzerindeki etkisini azaltmaya çalıştığını bildiklerinde, işinizi desteklemek ve geliştirmek için daha istekli olacaklardır.

Müşterilerimizin deneyimini güçlendirmek :

Bir işyerinin, resepsiyonda ilk karşılamadan,tesis dış alanı bakımına kadar her alanda iyi izlenim bırakmasının önemini biliyoruz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışanlarımıza yatırım yapmamız gerektiğine inanıyoruz.

KAR Group Ve İştirakleri ile iletişime geçebilirsiniz.