İŞTİRAKLER

KarKİM YAPI KİMYASALLARI

Saatte 80 Ton Kapasite

50 yıllık KAR GROUP bilgi, deneyim ve proje gücünü profesyonel kadrosu ile birleştiren KARKİM Yapı Kimyasalları; üretime 2011 Aralık ayında Gebze-Kocaeli'ndeki fabrikasında başlamıştır.

Ürünlerimiz son teknoloji ile; 2400 m2 kapalı ve 5000 m2 açık stok alanında, tam otomatik dolum, paketleme ve paletleme sistemi kullanılarak saatte 50 ton kapasite ile üretilmektedir. Yatırımı devam eden Orhangazi-Bursa tesisimiz ise üretimine saatte 80 ton kapasite ile 2014 yılında başlamıştır.


Kar BETON

Toplam 1.200 m3/h Kapasite.

Grubumuz 1997 Karbeton markasıyla Gebze' de ilk tesisini kurarak Hazır Beton üretimine başlamıştır. Sonrasında sırasıyla, Pendik, Gemlik,Bursa, Yalova/Altınova, Bursa/Ovaakca, Yalova/Merkez, Pendik/Kurtköy tesisleri faaliyete geçirilmiştir.

Toplam 1.200 m3/h kapasiteye varan tesislerimiz tamamen bilgisayar ortamında modern teknoloji ile donatılmış makine parkı, genç ve dinamik kadrosu ile İstanbul Anadolu Yakası, İzmit, Yalova ve Bursa' nın her bölgesine hizmet vermektedir.

Kar YAPI

Herkesin Hayattan Bir Beklentisi Var.

Biliyoruz, herkesin hayattan bir beklentisi var... Bizimse bu beklentilere cevap verecek özel bir sırrımız. Tasarımlarımızı yaparken, projelerimizi inşa ederken kendimizi sizin yerinize koyarak önce değişim, sonra yenilik yaratmak… Çünkü o beklentilere cevap vermek, hayalleri gerçeğe dönüştürmek ancak yaşama değer katacak yeniliklerle mümkündür… Ama öylesine yeniliklerle değil. Çizgisi, konsepti ve mimarisiyle yapıya yepyeni bir soluk getirecek yeniliklerle...

Kar Yapı olarak biz, inşa ettiğimiz projelere sadece bir taş yığını ve beton kütlesi gözüyle bakmıyoruz. Bizim amacımız sadece demir, tuğla ve çimentonun bir araya getirildiği mekanlar inşa etmekten çok daha ötesi… Bizim amacımız malzemesi huzur, mutluluk ve keyif olan yaşamlar tasarlayıp düşleri gerçekleştirmek…


Kar KİREÇ

Günde 450 Ton Üretim Kapasitesi

Kireç sektöründe dünya teknolojisi olan MERZ firması ile anlaşarak kurulan fabrikamız 450 ton/gün kapasiteli olarak müşterilerimize ürün verme hizmeti sağlamaya başlamıştır.

Tarım ve mikronize edilmiş sanayi kireçleri üretimi yapmaktayız. %99 saflıkta kalker yataklarına sahip [CaCO3] işletmemiz buna paralel olarak sahip olduğu teknolojik alt yapısıyla yüksek vasıflı kireç üreterek, gerek demir çelik gerekse inşaat, arıtma, kimya gibi başlıca sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

TSE standartlarında üretim yapan işletmemiz ülkemizin her bölgesine ürün sevkiyatı yapmakta olup, ihracata yönelikte faaliyet sürdürmektedir. Pazarın ve sektörün ihtiyaçlarına göre ürün çeşitliliği ve kapasite artırımı konularında da çalışmalarımız ve yatırımlarımız devam etmektedir.


Kar AGREGA

Doğal Kumdan Daha Kaliteli.

1969 Yılında İstanbul Pendik’te Agrega işine başlayan grubumuz Marmara Bölgesinin muhtelif yerlerinde Agrega üretimi yapmış ve yapmaya devam etmektedir. Müşterilerine güçlü taşıma filosu ile LOJİSTİK destek sağlamaktadır. Üretmiş olduğu agregaları daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırma amacı ile PAKETLEME TESİSİ kurmuş ve satışa başlamıştır.

KAR AGREGA markamız ile; her boyutta agrega ürettiğimiz gibi; doğal kumdan daha kaliteli yıkanmış, öğütülmüş kum üretmekte ve ürettiğimiz agregaları paketleyerek satışa sunmaktayız.

AGREGA TESİSLERİMİZ; Gebze / KOCAELİ Gemlik / BURSA Orhangazi / BURSA


Kar ASFALT

Kurumsal Gelişimimizin En Önemli İştiraklerinden Biridir.

2007 Yılında KAR GROUP bünyesinde faaliyetlerine başlayan firmamız, gelişim ivmesini gün geçtikçe artırmaktadır.

Kocaeli – Gebze’ de kurulu asfalt ve mekanik plentlerimiz - 320 Ton/sa kapasiteli , 200 Ton/sa kapasiteli mobil plenti ve 1000 ton/sa kapasiteli 2 Adet mekanik plenti - ile İstanbul Anadolu Yakası ve Kocaeli genelinde hizmet vermektedir.

KAR ASFALT , güçlü makine parkına, taşıma filosuna sahip olup, deneyimli kadrosu ile üretim ve uygulama alanlarında işlerini başarı ile sürdürmektedir.


KarDEM DEMİR

Projenize göre kesim.

Kocaeli / Gebze'deki depolarımızda her yoğunluktaki proje metrajına göre demirler boyutlandırılıp kesim yapılarak inşaatta işleme hazır halde teslim edilmektedir.

KARDEM DEMİR müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa zamanda müşterilerine en az zahmeti çıkaracak şekilde herzaman hızlı güvenli ve problemsiz bir şekilde karşılar.

KARDEM DEMİR genis tedarik ağı ile her ürünün tüketim hızına bakmadan ürünleri stoklarında daima bulundurarak müşterilerinin en ufaktan en büyüğe tüm siparişlerini anında teslim eder.


Kar BETON ELEMANLARI

Toplam 8.000 m2 alan üzerinde İki panmikserli, Hazır beton tesisi

Grubumuz müşteri taleplerine daha fazla ürünle cevap vermek, ürün yelpazesini genişletmek için bordür, kilitli parke taşı vb. beton elemanları üretimine 2007 yılında başlamıştır. 3.000 m2 kapalı 5.000 m2 açık toplam 8.000 m2 alan üzerinde iki panmikserli, hazır beton tesisi ile beslenen 2 ayrı ünite ile bilgisayar kontrolünde 250 m2/ saat kapasite ile üretim yapmaktadır.

Arge birimimizin uzun süreli yapmış olduğu deney ve araştırmalara uygun agregalarla daha kaliteli ve şık görünümü ile müşteri beğenisini kazanmaktadır.

Müşteri talepleri doğrultusunda yeni ürünler üretebileceğimiz gibi uygulamalı anahtar teslim işlerde yapmaktayız.

KAR Group Ve İştirakleri ile iletişime geçebilirsiniz.